Роботодавці продовжать отримувати компенсацію за працевлаштування ВПО: скільки платитимуть

Кабмін доповнив джерела фінансування програми.
Роботодавці продовжать отримувати компенсацію за працевлаштування ВПО: скільки платитимуть
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У 2023 році продовжить діяти урядова програма щодо виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Про це повідомили в Мінреінтеграції.

Зазначається, що Кабмін доповнив джерела фінансування програми. Відтепер така компенсація буде здійснюватися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття й інших джерел, не заборонених законодавством.

Читайте також:

Сума компенсації роботодавцю становитиме 6700 гривень (розмір мінімальної заробітної плати). Ці кошти держава виплачує за кожного працевлаштованого переселенця протягом 2 місяців.

Передбачається, що витрати Фонду у 2023 році становитимуть 308,2 млн гривень при прогнозованому працевлаштуванні 23 тис. ВПО. Торік було профінансовано виплати на загальну суму майже 200 млн гривень за працевлаштування понад 16 тис. внутрішніх переселенців. 

Раніше ми писали, що у 2023 році всі роботодавці отримають ослаблення у вигляді призупинення обов'язків щодо нарахування індексації заробітної плати.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK