Суттєвий результат: українці скоротили використання пластикових пакетів на 40-90%

У деяких мережах супермаркетів продажі біорозкладних пакетів у 2022 році зросли в 13-15 разів.
Суттєвий результат: українці скоротили використання пластикових пакетів на 40-90%
Ілюстративне фото / EPA/UPG

За рік дії рішення уряду щодо встановлення мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети українці зменшили їхнє використання на 40-90% та більш ніж удвічі збільшили споживання біорозкладних. 

Читайте також:

Про це повідомив перший заступник міністра економіки Денис Кудін за результатами аналізу інформації, наданої Асоціацією рітейлерів України. 

"Рішення уряду, яким було встановлено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети, за рік дало суттєвий результат - українці скоротили придбання таких пакетів від 40% до 90% залежно від їх видів. І все частіше використовують біорозкладні, які не забруднюють навколишнє середовище", - розповів він.

Читайте також:

Кудін додав, що в деяких мережах супермаркетів продажі біорозкладних пакетів у 2022 році зросли в 13-15 разів.

За його словами, зменшення обсягів продажу пластикових пакетів відбулося в умовах зростання цін їхньої закупівлі, що сприяло створенню необхідних економічних гарантій виробникам пластикових пакетів. Також простимулювало цих виробників до модернізації виробничих і технологічних процесів та розвитку виробництва біорозкладних пластикових пакетів і в кінцевому підсумку призвело до зростання їх продажу. 

Раніше ми писали, що з 1 лютого 2022 року магазинам України заборонено безоплатно розповсюджувати пластикові пакети. На них встановлені мінімальні роздрібні ціни від 2 грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK