Українці можуть оформити пенсію за допомогою "Дія.Підпису": як це зробити

Для цього потрібно бути зареєстрованим користувачем застосунку "Дія", активувати "Дія.Підпис" та підготувати скан-копії необхідних документів.
Українці можуть оформити пенсію за допомогою "Дія.Підпису": як це зробити
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Дистанційно подати заяву на призначення пенсії можна через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Про це повідомили в ПФУ.

"Відтепер для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримати КЕП, щоб подати заяву дистанційно, на вебпорталі електронних послуг Фонду реалізовано можливість оформлення пенсії за допомогою "Дія.Підпису", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Як розповіли в ПФУ, для цього потрібно бути зареєстрованим користувачем мобільного застосунку "Дія", активувати "Дія.Підпис" та підготувати скан-копії необхідних документів.

Щоб скористатися сервісом необхідно зайти на вебпортал електронних послуг Фонду та вибрати вкладку "Заява про призначення пенсії", ознайомитись з інформацією, яка з'явиться на екрані, і потім перейти за посиланням "Вхід".

Читайте також:

Увійти в особистий кабінет потрібно за допомогою "Дія.Підпису", після чого виконати такі кроки:

  1. У розділі "Щодо пенсійного забезпечення" обрати вкладку "Заява на призначення пенсії". Дати згоду на дистанційне інформування, обравши спосіб отримання повідомлень про опрацювання вашої заяви. Натиснути "Продовжити" та обрати вид пенсії, наприклад, "Пенсія за віком".
  2. Дати відповіді на питання анкети-опитування для заповнення атрибутів звернення та надати згоду на передачу та обробку своїх персональних даних.
  3. Прикріпити скан-копії необхідних документів, підготовлених згідно з вимогами щодо сканованих копій документів за наведеним перед формуванням заяви переліком. 

Читайте також:

Після цього на екрані з'явиться повна форма заяви про призначення пенсії, заповнена за результатами кроків 1-3. У разі потреби форму заяви можна відредагувати. Для завершення всіх операцій заява підписується за допомогою "Дія.Підпису" та відправляється до Фонду натисканням кнопки "Підписати та відправити до ПФУ".

"За результатами опрацювання заяви ви отримаєте інформацію про стан обробки заяви та рішення щодо призначення пенсії в обраний вами спосіб", - підсумували в ПФУ.

Нагадаємо, у Мінсоцполітики розповіли, як подати заяву на призначення пенсії онлайн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK