Призначення субсидій на неопалювальний сезон буде продовжено: за яких умов

З травня ПФУ призначить житлові субсидії на неопалювальний період для більшості домогосподарств.
Призначення субсидій на неопалювальний сезон буде продовжено: за яких умов
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З травня 2023 року Пенсійний фонд України призначить житлові субсидії на неопалювальний період для більшості домогосподарств, які отримували житлову субсидію в попередньому опалювальному періоді. Про це повідомили в ПФУ.

Читайте також:

Зазначається, що житлова субсидія на наступний період буде призначена на підставі нової заяви та декларації домогосподарствам, до складу яких входять: 

  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які орендують житлове приміщення для проживання;
  • особи, які зверталися за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Читайте також:

Також звернутися за продовженням житлової субсидії потрібно, якщо не всі зареєстровані в домогосподарстві особи проживають за місцем реєстрації. 

У ПФУ розповіли, що житлові субсидії на наступний період буде призначено на підставі отриманої шляхом обміну інформації від організацій-надавачів послуг, зокрема, про забезпеченість громадян житлово-комунальними послугами за встановленими цінами, тарифами й розміром внесків/платежів на управління багатоквартирним будинком та комунальні послуги.

Читайте також:

"За відсутності необхідної інформації житлова субсидія на такі послуги призначатися не буде", - йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг зменшиться в травні, що пов'язано з завершенням опалювального сезону.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK