Українцям зменшать пенсії у 2024 році: кому та чому

У 2024 році держава планує проіндексувати виплати для всіх категорій пенсіонерів.
Українцям зменшать пенсії у 2024 році: кому та чому
Ілюстративне фото / Getty Images

2024 року в Україні планується запуск реформи солідарної пенсійної системи. Вона передбачає зменшення пенсійних виплат окремій категорії осіб. Йдеться про колишніх чиновників, розповіла голова комітету Верховної Ради з питань бюджету Роксолана Підласа.

Читайте також:

"Тобто ті, хто зараз отримує найменші пенсії, матимуть зростання виплат. Водночас для чиновників, які вийшли на пенсію й отримують якісь астрономічні суми, ми плануємо зниження таких пенсій. Усе це робиться для того, щоб солідарна пенсійна система була більш справедливою", - пояснила нардепка.

Вона зазначила, що у 2024 році держава планує проіндексувати виплати для всіх категорій пенсіонерів.

Читайте також:

"Пенсії, зарплати лікарям і вчителям, соціальна допомога – це захищені статті видатків, усі вони зберігаються. Крім того, 1 березня планується також індексація пенсій. Загалом усі виплати, які люди отримують від держави, будуть індексуватися наступного року", - додала парламентарійка.

Раніше ми писали, що багато українських пенсіонерів отримують свої пенсії через відділення Укрпошти. За бажанням виплати можна перевести з пошти на банківську картку.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK