Укрпошта продовжує обмін ламп: скільки доступно світлодіодів

Запроваджена програма з обміну ламп розжарювання продовжує діяти як для фізичних осіб, так і для юридичних.
Укрпошта продовжує обмін ламп: скільки доступно світлодіодів
Ілюстративне фото / Getty Images

В Україні продовжується програма обміну ламп розжарювання. У відділеннях Укрпошти для обміну доступно близько 7 млн LED-ламп. Про це повідомила пресслужба поштового оператора.

Читайте також:

Запроваджена програма з обміну ламп розжарювання продовжує діяти як для фізичних осіб, так і для юридичних. Особливі умови діють для пенсіонерів, які раніше вже скористалися обміном. Вони мають можливість отримати додатково до 5 LED-ламп, пред'явивши пенсійне посвідчення, паспорт та РНОКПП. 

Замінити старі жарівки в домівках можуть і ті мешканці країни,  які досі не скористалися програмою. У них є можливість отримати до 5 світлодіодних ламп в обласних центрах, у міських та сільських відділеннях Укрпошти по всій країні.

Читайте також:

Крім того, програма надалі відкрита і для юридичних осіб, таких як: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та ОСББ. Вони мають можливість отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву на порталі "Дія". 

"Світлодіодні лампи ще є в наявності майже у всіх відділеннях поштового зв'язку в обласних центрах, містах та селах.. У відділеннях Укрпошти, де спостерігається найвищий попит, запаси LED-ламп будуть поповнювати, доки лампочки будуть у наявності", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Майже за рік від початку програми українці обміняли у відділеннях Укрпошти більше 33 млн жарівок, 10 млн із яких обміняли пенсіонери лише за місяць від оголошення про додатковий обмін світлодіодів у грудні 2023-го. 

Раніше ми писали, що з 4 січня 2024 року пенсіонери, які мешкають в українських містах, можуть обміняти додатково до 5 нових LED-ламп у відділеннях Укрпошти.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK