Холодильники та пральні машини: Українцям загрожує дефіцит побутової техніки

Співвласник Rozetka також прогнозує проблему з асортиментом.
Холодильники та пральні машини: Українцям загрожує дефіцит побутової техніки
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Нестабільна гривня та зруйнований ланцюжок поставок можуть призвести до дефіциту побутової техніки в Україні. Про це в інтерв'ю Forbes розповів співвласник маркетплейсу Rozetka Владислав Чечоткін.

"І виробники, і дистриб'ютори роблять усе, щоб запобігти цьому дефіциту. Але треба розуміти, що нестабільна гривня плюс зруйнований ланцюжок поставок призводять до того, що він точно буде. І точно буде проблема з асортиментом", - сказав він.

За словами Чечоткіна, при цьому попит, що впав, і падіння національної валюти сильно уповільнюють продажі залишків. Така ситуація може трохи врівноважити ринок.

Читайте також:

"Але найголовніше, що ви помітите, - це відсутність асортименту. Базові холодильник та пральна машинка будуть, а от якщо ти захочеш чогось особливого, то ні. І це стосується не лише техніки. Але нас врятують малі підприємці. Вони зможуть купити маленькі партії. Привезти з Німеччини, Польщі або літаком із Китаю. Так, це буде дорожче. І не буде асортименту. Але вони завжди швидше йдуть на кардинальні зміни", - підсумував співвласник Rozetka.

Раніше ми писали, що через повномасштабне вторгнення Росії в Україні очікується дефіцит гречки. Більше того, ціна на крупу може суттєво зрости.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK