До 250 тис грн на новий бізнес: Ощадбанк почне приймати заявки на мікрогранти

Учасником програми може стати будь-який українець (фізична особа) чи юридична особа.
До 250 тис грн на новий бізнес: Ощадбанк почне приймати заявки на мікрогранти
Ілюстративне фото / depositphotos.com

З 1 липня Ощадбанк почне приймати заявки українців для отримання мікрогрантів до 250 тис. грн на новий бізнес або розвиток діючого бізнесу. Про це говориться на сайті фінансової установи.

За рішенням уряду Ощадбанк став уповноваженим банком нової державної програми "єРабота" за напрямом надання українцям безповоротних грантів до 250 тис. грн для запуску нового або розвитку діючого бізнесу.

Читайте також:

"Програма стартує 1 липня. Саме з цієї дати всі охочі зможуть подати заявку з бізнес-планом щодо створення або розвитку власної справи до відділень Ощаду. Розробляється можливість подання заявок і через портал "Дія". Учасником програми може стати будь-який українець (фізична особа) або юридична особа", - йдеться в повідомленні.

За рахунок гранту від держави в розмірі до 250 тис. грн підприємець чи юридична особа зможуть придбати обладнання, оплатити сировину та матеріали, здійснити часткову оплату оренди, пояснили в банку. При створенні одного або двох робочих місць на період більше 3 років та сплати податків за цей період грант не повертається.

Читайте також:

"Після розгляду проєкту в разі його відповідності критеріям програми грантові кошти буде перераховано на окремий рахунок здобувача гранту в Ощадбанку. Рішення про надання гранту прийматиметься Державною службою зайнятості", - додали у фінустанові.

Раніше ми писали, що українці, котрі хочуть запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротні гранти до 250 тисяч гривень у рамках нової урядової програми "єРобота".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK