Заборона куріння: У Києві почали перевіряти ресторани

Забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, трав'яних виробів для куріння, електронних сигарет, кальянів.
Заборона куріння: У Києві почали перевіряти ресторани
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Головне управління Держпродспоживслужби в Києві розпочало моніторинг дотримання суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у закладах ресторанного господарства, вимог антитютюнового законодавства. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Читайте також:

Киянам нагадали, що з 11 липня в Україні запроваджено додаткові правила щодо захисту бездимного середовища. Зокрема заборонено куріння, вживання та використання:

  • пристроїв для споживання тютюнових виробів без їхнього згоряння;
  • трав’яних виробів для куріння;
  • предметів, пов’язаних із їхнім уживанням;
  • тютюнових виробів;
  • кальянів;
  • електронних сигарет.

Куріння тютюнових та нікотинових виробів заборонено в приміщеннях та на території закладів охорони здоров'я, на дитячих майданчиках, на вокзалах та станціях, у підземних переходах, у транспорті загального користування, що використовується для перевезення пасажирів, зокрема в таксі, тощо.

kyivcity.gov.ua

У разі куріння тютюнових виробів у зазначених місцях передбачається накладення штрафу від 51 до 170 грн. У разі повторного порушення протягом року штраф становить уже від 170 до 340 грн.

Читайте також:

За розміщення попільничок, кальяну чи інших пристроїв для споживання тютюнових виробів для суб’єктів господарювання (крім ресторанів) передбачено штраф у розмірі 1000 грн, а в разі повторного протягом року порушення - 10 000 грн. Для закладів ресторанного господарства штраф становить 3000 грн, а разі повторного порушення - 15 000 грн

Раніше ми писали, що з 11 липня в Україні заборонено паління в громадських місцях. Під заборону підпадають не лише звичайні сигарети, а й електронні пристрої для нагрівання, кальяни, трав'яні вироби.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK