Спонсори війни в Україні: одного з найбільших у світі виробників діамантів внесли до переліку

Індійська компанія продовжує співпрацювати з агресором, закуповуючи алмази в Росії, попри санкції, введені проти РФ у цій сфері.
Спонсори війни в Україні: одного з найбільших у світі виробників діамантів внесли до переліку
Ілюстративне фото / Getty Images

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло одну з найбільших у світі компаній із виробництва та експорту діамантів Shree Ramkrishna Exports (SRK) до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє НАЗК.

Читайте також:

"Індійська компанія продовжує співпрацювати з агресором, закуповуючи алмази в Росії, попри санкції, введені проти РФ у цій сфері. У 2023 році компанія втричі збільшила закупівлю алмазів у РФ порівняно з 2021 роком", - йдеться в повідомленні.

Індія є одним з основних покупців алмазів і найбільшим у світі центром виробництва діамантів. У цій країні виготовляють 95% діамантів світу. Приблизно три чверті алмазів надходять з Росії, але до них не додають жодних офіційних документів, які могли б підтвердити їхнє походження.

Читайте також:

Як розповіли в НАЗК, незважаючи на міжнародні санкції, які були введені у квітні 2022 року проти найбільшого видобувача алмазів у світі, російської "Алроси", SRK продовжила скуповувати алмази в РФ, укладаючи "таємні угоди" з купівлі дорогоцінних каменів на сотні мільйонів доларів. 

У 2023 році Shree Ramkrishna Exports активно продовжує співпрацю з агресором. Тільки за перше півріччя вона закупила алмазів на суму понад 132 млн дол. США, що втричі більше ніж у 2021.

Читайте також:

"В той час, як інші західні компанії обходять російський ринок стороною, Shree Ramkrishna Exports активно скуповує російські алмази на вигідних умовах, тим самим активно спонсорує агресію проти України", - додали в НАЗК.

Раніше ми писали, що Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни турецького виробника скляної продукції Şişecam Group.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK