Гранти для ветеранів: хто отримає кошти від держави на старт чи розвиток бізнесу

Загалом від старту ветеранського компоненту грантової програми "Власна справа" переможцями стали вже 327 ветеранів та членів родин учасників бойових дій.
Гранти для ветеранів: хто отримає кошти від держави на старт чи розвиток бізнесу
Ілюстративне фото / depositphotos.com

За підсумками другої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів визначено 35 переможців, які отримають кошти від держави на старт або розвиток свого бізнесу на 17 млн грн. Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

Читайте також:

Загалом від старту ветеранського компоненту грантової програми "Власна справа" переможцями стали вже 327 ветеранів та членів родин учасників бойових дій, загалом вони отримають гранти на 140 млн грн. 

Серед 35 переможців другої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти 23 учасники бойових дій та 12 членів родин ветеранів. 3 переможці отримали грант розміром до 1 млн грн, 27 - до 500 тис. грн, 5 - до 250 тис. грн. 

Читайте також:

Зазначається, що найбільше грантоотримувачів із Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Полтавської, Донецької, Київської областей та Києва.

Відповідно до умов програми учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий із їхнього подружжя можуть отримати такі гранти:

  • до 250 тис. грн, до 500 тис. грн та до 1 млн грн  - для ветерана за умови створення одного, двох та чотирьох робочих місць відповідно;
  • до 250 тис. грн та до 500 тис. грн - для другого з подружжя ветерана за умови створення одного та двох робочих місць відповідно.

Читайте також:

При отриманні гранту від 500 тис. грн до 1 млн грн ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки. Окрім того, такий грант надається за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти у свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту. 

Заявки на отримання гранту подаються через портал "Дія" разом із бізнес-планом.

Раніше ми писали, що з 5 лютого 2024 року українці, які бажають отримати гранти для початку або розвитку переробного бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK