Укроборонпром вироблятиме стрілецьку зброю за стандартами НАТО

В Україні складатимуть гвинтівки стандарту НАТО, зокрема, модель CZ BREN 2.
Укроборонпром вироблятиме стрілецьку зброю за стандартами НАТО
Ілюстративне фото / ukroboronprom.com.ua

Укроборонпром складатиме стрілецьку зброю відповідно до стандартів НАТО за ліцензійною угодою з Česká zbrojovka. Про це повідомила пресслужба компанії.

Читайте також:

Так, акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" уклало угоду про наміри з чеською компанією Česká zbrojovka a.s., дочірньою компанією Colt CZ Group SE, підписавши договір про передачу ліцензії. 

"Це дасть змогу складати гвинтівки стандарту НАТО, зокрема модель CZ BREN 2, в Україні та оснастити ЗСУ перевіреною, високоякісною стандартною вогнепальною зброєю, яка посилить їхні оперативні можливості", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що CZ BREN 2 використовують військові формування та правоохоронні органи по всьому світу, наприклад, армія Чеської Республіки, Збройні сили України, Оперативна група французької національної жандармерії (GIGN), португальська армія, польська прикордонна служба, румунська жандармерія тощо.

Читайте також:

"Передача технологій від країн-членів НАТО є ключовим моментом для нашої компанії, зумовленим успішним міжнародним партнерством та реформою ОПК. Ця ініціатива є важливим кроком на шляху до створення Арсеналу вільного світу в Україні", - наголосив генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів підтримав постанову, яка прискорює запуск та розвиток виробництв боєприпасів в Україні.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK