Українські підприємства можуть отримати гранти від ЄС та Німеччини: хто та скільки

Мікро-, малі та середні підприємства України з експортною спроможністю й інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів.
Українські підприємства можуть отримати гранти від ЄС та Німеччини: хто та скільки
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини мікро-, малі й середні підприємства України з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати 100 грантів до 10 тисяч євро кожне для відновлення, розвитку та підвищення стійкості в часи війни. Про це повідомили в Міністерстві економіки.

Читайте також:

За інформацією міністерства, це вже друга хвиля підтримки українського бізнесу від ЄС та Німеччини в рамках грантового конкурсу для 100 мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) з початку 2024 року.

"Вітчизняні підприємства працюють у надзвичайно складних умовах постійних ракетних обстрілів, блекаутів, розірваних ланцюжків постачання, нестачі людських ресурсів. Тому ми вдячні нашим партнерам за грантову підтримку українських підприємців, що дає їм можливість розвиватися, модернізувати виробництво, збільшувати експортний потенціал", - прокоментувала заступниця міністра економіки Надія Бігун. 

Читайте також:

До участі в конкурсі запрошуються ММСП, що працюють у сферах:

  • переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість);
  • креативних індустрій;
  • логістики та транспорту;
  • інших секторів із потенціалом експорту або створення інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).

Читайте також:

Подати заявку на отримання гранту можна з 28 лютого до 24 березня 2024 року за посиланням.

Раніше ми писали, що за підсумками другої у 2024 році хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів визначено 35 переможців, які отримають кошти від держави на старт чи розвиток свого бізнесу на 17 млн грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK