В Україні може з'явитися сучасний тракторний завод: що відомо

Після початку повномасштабного вторгнення Росії Україна втратила більше 8000 одиниць техніки та обладнання, з яких більше 1000 одиниць - трактори.
Ілюстративне фото / depositphotos.com
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні можуть побудувати сучасний тракторний завод. Його створення було обговорено під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства Віталія Коваля з представниками LS Group (Республіка Корея), одного з лідерів південнокорейської промисловості, передає пресслужба Мінагрополітики.

Читайте також:

Сторони обговорили стан аграрної галузі України, а також напрямки можливої співпраці. Зокрема, будівництво в Україні сучасного тракторного заводу. 

Коваль зазначив, що Мінагрополітики працює над оновленням та модернізацією матеріально-технічної бази агросектору. Тому в пріоритеті - постійні зустрічі з лідируючими світовими компаніями, щоб створити нові можливості для українських аграріїв.

Читайте також:

Зокрема, щодо спільного  виробництва на території України. Також це відповідає завданням Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на період до 2030 року.   

За словами міністра, після початку повномасштабного вторгнення Росії Україна втратила більше 8000 одиниць техніки та обладнання, з яких більше 1000 одиниць - трактори. Тож така співпраця з південнокорейським підприємством важлива для українського агросектору.

"LS Group має багаторічний досвід у виробництві сільськогосподарської техніки та готова інтегрувати передові технології у виробництво в Україні. Модельний ряд південнокорейського підприємства - трактори потужністю від 30 до 150 кінських сил. Це не просто можлива інвестиція, а стратегічний крок для розвитку українського агросектору", - наголосив Коваль.

Читайте також:

Він зазначив, що один із пріоритетів Мінагрополітики - розвиток овочівництва, і в цій сфері потрібні трактори потужністю 40-110 кінських сил.

Тож співпраця з LS Groupі з виробництва тракторів, зокрема, з одночасним використанням дронів, які розпилюють добрива та ведуть спостереження за полями, можуть бути корисними та ефективними для українських фермерів, додав очільник Мінагро.

Раніше ми писали, що до 2028 року в Київській області побудують перший в Україні завод із виробництва флотованого (листового) скла.



ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK