Зарплати в Україні стабілізувалися за літо: Кому найбільше платять

Серпневі зарплати в більшості професійних сфер утримуються від зниження.
Зарплати в Україні стабілізувалися за літо: Кому найбільше платять
Ілюстративне фото / depositphotos.com

В Україні рівень зарплат у більшості професій стабілізувався за літо. Подальше зниження не планується. Про це повідомили в експертно-аналітичному центрі кадрового порталу grc.ua.

Читайте також:

До трійки професійних сфер, у яких платять найвищі зарплати, входять IT-сфера, керівники та консалтинг. Для цих спеціалістів у серпні з’явилося більше вакансій із високими окладами, тож середні зарплати у сферах теж підвищилися.

Спеціалістам зі сфери інформаційних технологій наприкінці літа у відкритих вакансіях в середньому пропонують зарплату 92 800 грн. Порівнюючи з попереднім місяцем, ця сума збільшилася на 22% з 76 000 грн.

Читайте також:

При цьому керівникам та директорам пропонують у середньому 81 300 грн, що більш ніж наполовину більше, аніж у липні. Відчутно збільшилися зарплати, які пропонують у відкритих вакансіях у серпні в сфері консультування. У липні медіанна зарплата, яку пропонували новим співробітникам консалтингу, становила 32 300 грн, у серпні показник середньої зарплати становить 58 300 грн.

Крім того, до десятки найбільш високооплачуваних співробітників потрапили бухгалтери та спеціалісти з управлінського обліку та фінансів підприємства. У серпні у відкритих вакансіях у цій сфері пропонують в середньому зарплату в розмірі 27 300 грн.

Більше 20 тис. гривень у середньому пропонують у серпні також у сфері будівництва та нерухомості (27 300 грн), у сфері маркетинг, реклама та PR (26 500 грн), у сфері закупівель (26 400 грн).

grc.ua

Водночас найменші щомісячні компенсації за роботу отримують спеціалісти без досвіду та домашній персонал. Невисокі зарплати також в охоронців (у середньому 12 200 грн), представників робітничих професій (13 100 грн), у банківських працівників (у середньому у відкритих вакансіях 17 300 грн), у сфері видобутку сировини (17 400 грн).

Раніше ми писали, що внаслідок війни та скорочення виробництва багато громадян України залишилися без роботи. Рівень безробіття стрімко виріс і в II кварталі становив близько 35%. Підприємства знизили зарплати.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK