Безробіття в Україні знизиться до 19% до кінця року - Мінекономіки

Уряд запровадив низку програм для покращення ситуації на ринку праці.
Безробіття в Україні знизиться до 19% до кінця року - Мінекономіки
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Міністерство економіки прогнозує, що рівень безробіття в Україні знизиться до 19% за підсумками 2023 року. Про це повідомила перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також:

"Одне з важливих питань, на якому ми зараз сфокусовані - подолання безробіття в Україні. За підсумками поточного року ми прогнозуємо, що рівень безробіття знизиться до 19%, проте це досить високий показник", - сказала вона.

За словами міністра, уряд запровадив низку програм для покращення ситуації на ринку праці: грантові програми для підприємців і охочих відкрити власний бізнес, ключовою умовою для отримання грантової підтримки бізнесом є створення нових робочих місць. Також діють навчальні програми й програми перекваліфікації, щоб люди могли здобути більш затребувану зараз спеціальність.

Читайте також:

"Вважаємо, що всі сторони соціального діалогу: роботодавці, профспілки, органи влади - мають долучитися та об'єднати зусилля для вирішення проблеми безробіття", - зазначила Свириденко.

Раніше ми писали, що в Україні роботодавці активно шукають кваліфікованих робітників з інструментом. Досвідченим водіям, електрикам, продавцям, кухарям та швачкам теж буде не складно знайти роботу.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK