Арештовано майно РФ вартістю понад 600 млн грн - БЕБ

Усього БЕБ забезпечило накладення арешту на активи РФ та РБ на суму близько 30 млрд грн.
Арештовано майно РФ вартістю понад 600 млн грн - БЕБ
БЭБ обеспечило наложение ареста на имущество РФ стоимостью более 600 млн грн / esbu.gov.ua

Бюро економічної безпеки України (БЕБ) забезпечило накладення арешту на майно Росії вартістю понад 600 млн грн. Йдеться про залізничні вагони та товарно-матеріальні цінності. Про це повідомила пресслужба БЕБ.

У відомстві зазначили, що встановлено групу нерезидентів РФ, які ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах.

Читайте також:

"З метою недопущення втрат бюджету на товарно-матеріальні цінності (добрива, катанка металева) відповідно до ухвали слідчого судді накладено арешт. Загальна ринкова вартість арештованих товарно-матеріальних цінностей становить понад 130 млн грн, вони передані до АРМА", - йдеться в повідомленні.

Крім того, було арештовано 420 вагонів орієнтовною вартістю 500 млн грн. Вирішується питання про їх передачу "Укрзалізниці".

Читайте також:

"Бюро економічної безпеки України продовжує оцінку товарів, що перебувають у вагонах. Загальна вартість арештованих вагонів становить понад 15 млрд грн. Вартість товарно-матеріальних цінностей у вагонах оцінюється в 3 млрд грн. Усього БЕБ забезпечило накладення арешту на активи РФ і РБ на суму близько 30 млрд грн", - зазначив директор БЕБ Вадим Мельник.

Раніше ми писали, що з ініціативи Служби безпеки України арештовані активи компанії, якою володіли особи з оточення президента РФ Володимира Путіна. Йдеться про одного з найбільших виробників бетоноконструкцій, який постачав продукцію як в Україну, так і за кордон.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK