Україна та ЄС підписали "транспортний безвіз": Що це означає

Строк угоди про вантажні перевезення автомобільним транспортом становить 1 рік із можливістю пролонгації.
Україна та ЄС підписали "транспортний безвіз": Що це означає
Ілюстративне фото / depositphotos.com

У середу, 29 червня, Україна та Європейський Союз підписали угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

Документ скасовує необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень у держави ЄС та дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску.

Читайте також:

"Угодою також передбачаються заходи щодо спрощення визнання водійських документів. Відтепер Україна та ЄС звільняють власників посвідчень водіїв, виданих однією зі сторін, від вимоги мати міжнародне посвідчення водія", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в міністерстві, термін угоди становить 1 рік із можливістю пролонгації, а тимчасово набирає чинності вже з 29 червня. При цьому на постійній основі угода почне працювати після завершення всіх ратифікаційних процедур.

Читайте також:

У відомстві додали, що в перший місяць повномасштабного вторгнення Мінінфраструктури вдалося досягти домовленостей про тимчасове скасування дозволів на вантажні автоперевезення з 12 країнами ЄС (Австрія, Угорщина, Італія, Латвія, Естонія, Болгарія, Німеччина, Данія, Литва, Румунія, Греція та Словаччина).

Раніше ми писали, що український уряд погодив із делегацією Єврокомісії остаточну редакцію спеціальної угоди про лібералізацію автомобільних перевезень.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK