"Енергоатом" планує створити мережу автомобільних електрозарядних станцій

Створення мережі пропонується реалізувати впродовж двох років.
"Енергоатом" планує створити мережу автомобільних електрозарядних станцій
Міністр енергетики України Герман Галущенко / mev.gov.ua

НАЕК "Енергоатом" створить мережу швидкісних автомобільних електрозарядних станцій. Уряд ухвалив відповідне розпорядження, повідомили в Міністерстві енергетики.

Читайте також:

"Кабінет Міністрів ухвалив розроблене Міністерством енергетики розпорядження "Про створення державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" мережі швидкісних автомобільних електрозарядних станцій", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що "Енергоатом" планує створити мережу з 120 автомобільних електричних зарядних станцій: 40 великої потужності (160+ кВТ) та 80 середньої потужності (60+ кВт) в обласних центрах та на основних автомагістралях України. Створення мережі пропонується реалізувати впродовж двох років.

Читайте також:

"Створення національної інфраструктури зарядних станцій стане поштовхом не лише для поширення приватного електротранспорту, а й розвитку нових сервісів з використанням електромобілів, наприклад, у сфері доставки та логістики. Водночас розвиток електротранспорту і супутньої інфраструктури - це зменшення залежності України від викопного палива, зниження рівня шкідливих викидів в атмосферу, покращення загального екологічної ситуації", - прокоментував міністр енергетики Герман Галущенко.

Раніше ми писали, що в Україні збільшився відсоток гібридних авто з 10% до 14%, а електромобілів - з 1% до 4%.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK