БЕБ проводить обшуки на одному з найбільших нафтопереробних заводів України

Співробітники БЕБ та СБУ перевіряють інформацію щодо ухилення від сплати податків керівництвом нафтопереробного заводу України.
БЕБ проводить обшуки на одному з найбільших нафтопереробних заводів України
БЕБ проводить обшуки на нафтопереробному заводі / esbu.gov.ua

Бюро економічної безпеки проводить обшуки на нафтопереробному заводі за підозрою в ухиленні від сплати понад 700 млн грн податків. Про це повідомили в БЕБ.

Співробітники БЕБ та СБУ перевіряють інформацію щодо ухилення від сплати податків керівництвом одного з найбільших нафтопереробних заводів України.

Читайте також:

Зазначається, що в протиправній схемі ухилення також задіяна група підприємств, які постачають паливно-мастильні матеріали. Їхнім власником є один із найбагатших українських олігархів.

Слідством встановлено, що протягом 2019-2022 років службові особи декількох підприємств ймовірно занизили податкові зобов’язання з акцизного податку. Зокрема, приховували та не відображали в податковій та бухгалтерській звітності фінансово-господарські операції. За інформацією БЕБ, ухилення від сплати податків може становити понад 700 млн грн.

В офісних приміщеннях та нафтопереробному заводі проводяться санкціоновані обшуки з метою отримання документальної доказової бази та унеможливлення знищення предмети та документів, які підтверджують ухилення від сплати податків понад 700 млн грн.

Читайте також:

Також перевіряється інформація щодо можливих порушень, здійснених із метою збільшення прибутку під час виготовлення пального. Детективи проводять забір зразків палива для відповідної експертизи. Виявлені та вилучені документи, предмети та речі, що підтверджують протиправну діяльність, будуть визнані речовими доказами.

Здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками порушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів).

Раніше ми писали, що Служба безпеки України забезпечує передачу в державну власність одного з найбільших нафтопереробних заводів країни.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK