Недотримання графіків відключення електроенергії: Хто нестиме відповідальність

Минулого тижня кількість скарг від споживачів щодо недотримання графіків та несправедливості в черговості відключень зросла вдвічі.
Недотримання графіків відключення електроенергії: Хто нестиме відповідальність
Міністр енергетики України Герман Галущенко / mev.gov.ua

Керівники операторів систем розподілу (ОСР) нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення світла. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко на нараді щодо справедливої та рівномірної черговості розподілу використання доступної потужності та електроенергії між споживачами під час застосування заходів із примусового обмеження споживання електроенергії.

За його словами, минулого тижня кількість скарг від споживачів щодо недотримання графіків та несправедливості в черговості відключень світла зросла вдвічі.

Читайте також:

"Аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом, свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване. Серед регіонів, по яким надходить найбільше скарг, Київ, Київська область, Полтава та Львів", - зазначив міністр.

Галущенко наголосив, що при відключенні електроенергії ОСР має керуватися справедливим підходом, щоб усі споживачі перебували в рівних умовах.

"Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній нестимуть персональну відповідальність", - сказав міністр.

Читайте також:

Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський повідомив, що комісія запроваджує персональну відповідальність керівників ОСР за невиконання нормативних документів щодо введення обмежень споживання.

Крім того, регулятор отримує значну частину скарг на неналежну комунікацію ОСР зі споживачами, зокрема недонесення інформації про відключення, їхні обсяги та актуальність складених графіків. Також комісія звертає увагу операторів розподільчих мереж на необхідність врахування показників лічильників та застосування коефіцієнту зниження при виставленні рахунків споживачам "за усередненим споживанням" за листопад.

Раніше ми писали, що обленерго будуть перевіряти на дотримання графіків відключення електроенергії.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK