Україна залучить грант від США на 2,5 млрд доларів: на що підуть кошти

Від початку року Україна отримала майже 5 млрд доларів підтримки від ЄС та понад 2 млрд доларів підтримки від США.
Україна залучить грант від США на 2,5 млрд доларів: на що підуть кошти
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль / kmu.gov.ua

У вівторок, 28 березня, уряд ухвалив розпорядження для отримання у 2023 році другого гранту від США на суму 2,5 млрд доларів. Кошти надійдуть через проєкт Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також Міжнародної асоціації розвитку. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також:

За його словами, ще 150 млн доларів нададуть інші партнери, що дасть змогу залучити 2 млрд 660 млн доларів.

"Ці кошти підуть на зарплати нашим рятувальникам, вчителям, лікарям, на допомогу пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, людям з інвалідністю та малозабезпеченим родинам", - сказав прем'єр-міністр.

Шмигаль зазначив, що від початку року Україна отримала майже 5 млрд доларів підтримки від ЄС та понад 2 млрд доларів підтримки від США.

Читайте також:

"Маємо домовленість про нову програму з МВФ. Отримали фінансову допомогу від Великої Британії, Світового банку, Німеччини, Іспанії, Фінляндії, Ірландії, Швейцарії, Бельгії, Ісландії та Естонії. Норвегія продовжила програму виплат для 50 тисяч українців, які перебувають у складних життєвих умовах та постраждали від російської агресії", - повідомив очільник уряду.

Він додав, що також продовжуються виплати за програмами ООН та Червоного Хреста. 

Раніше ми писали, що США підтвердили намір надати Україні 9,9 млрд доларів США протягом 2023 року. Україна вже отримала перший транш у розмірі 1,25 млрд доларів 27 лютого.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK