Україна припинить дію угоди із Сирією про торговельно-економічне співробітництво

Угода між урядами України та Сирії була підписана у квітні 2002 року та ратифікована ВР у лютому 2003 року.
Україна припинить дію угоди із Сирією про торговельно-економічне співробітництво
Ілюстративне фото / EPA/UPG

У вівторок, 28 березня, Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт про припинення дії міжурядової угоди між Україною та Сирією про торговельне, економічне й технічне співробітництво. Уряд також ухвалив розпорядження про подання цього законопроєкту на розгляд Верховної Ради, повідомили в Мінекономіки.

Читайте також:

За словами першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки Юлії Свириденко, Україна припиняє будь-які відносини не лише з державою-агресором, а й із сателітами Росії.

"Ми жорстко реагуватимемо на недружні дії стосовно нашої держави... Очевидно, що ми маємо переглянути та припинити дію міждержавних документів, що стосуються, зокрема, питань економічних взаємовідносин із Сирією", - зазначила вона.

Читайте також:

Дія угоди буде припинена в разі затвердження законопроєкту Верховною Радою та набуття ним чинності.

У міністерстві нагадали, що угода між урядами України та Сирії про торговельне, економічне й технічне співробітництво була підписана у квітні 2002 року та ратифікована Верховною Радою в лютому 2003 року.

Читайте також:

Угода передбачала, зокрема, такі форми та засоби співробітництва, як передача технологій та ноу-хау, створення спільних підприємств, забезпечення технічної допомоги для інвестиційних проектів. Також сторони погодилися надавати одна одній режим найбільшого сприяння стосовно, зокрема, мит, податків та інших зборів, які застосовуються до імпорту та експорту.

Раніше ми писали, що Кабмін припинив дію угоди між Україною та Сирією про повітряне сполучення.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK