Національний банк знизив облікову ставку

У Нацбанку очікують, що цикл зниження облікової ставки продовжиться.
Національний банк знизив облікову ставку
Національний банк України / flickr.com

Правління Національного банку України ухвалило рішення знизити облікову ставку з 22% до 20% з 15 вересня 2023 року. Про це повідомила пресслужба регулятора.

Читайте також:

"Подальше сповільнення інфляції та спроможність НБУ забезпечувати курсову стійкість дають змогу продовжити цикл зниження ставки за збереження достатньої привабливості гривневих заощаджень. Такий крок підтримає відновлення економіки та водночас не створюватиме загроз для макрофінансової стабільності", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що правління НБУ вирішило знизити облікову ставку відповідно до траєкторії липневого прогнозу - на 2 в. п. до 20%.

У Нацбанку очікують, що цикл зниження облікової ставки продовжиться.

Читайте також:

"Водночас, ураховуючи значну невизначеність та високі ризики, пов'язані з війною, НБУ діятиме обережно, щоб і надалі забезпечувати макрофінансову стійкість. У разі погіршення очікувань, помітного зниження привабливості гривневих інструментів та посилення ризиків для курсової стійкості НБУ буде відповідним чином коригувати свої рішення та прогноз облікової ставки", - додали в НБУ.

Раніше ми писали, що в липні правління Національного банку України вирішило знизити облікову ставку з 25% до 22%.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK