Кабмін ухвалив проєкт бюджету на 2024 рік: головні цифри

Шмигаль назвав п'ять пріоритетів бюджету на 2024 рік.
Кабмін ухвалив проєкт бюджету на 2024 рік: головні цифри
Засідання Кабінету Міністрів України / t.me/Denys_Smyhal

У п'ятницю, 15 вересня, Кабінет Міністрів України ухвалив проєкт держбюджету на 2024 рік із власними доходами загального фонду бюджету в 1 трлн 560 млрд грн та видатками загального фонду в 3 трлн 108 млрд грн. Про це повідомив у Telegram прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також:

"Ключовий акцент цього проєкту - оборона й безпека нашої країни. Направляємо більше половини всіх ресурсів бюджету - 1 трильйон 685 млрд грн. Ця сума на 113 млрд грн більша, ніж цього року. Буде ще більше зброї та техніки. Більше дронів, боєприпасів, ракет. Так само, як і цьогоріч, кожна копійка податків громадян та бізнесу піде на забезпечення наших Сил безпеки й оборони", - написав він.

За словами прем'єра, другий пріоритет - це соціальна сфера. Видатки бюджету становитимуть 469 млрд грн, що на 25 млрд більше, ніж 2023 року. 

Читайте також:

Третім пріоритетом є медицина та освіта. На сектор освіти виділяють 179 млрд грн, що на 23 млрд більше, ніж цього року. На медицину спрямують 202 млрд грн, що на 24 млрд перевищує видатки 2023 року.

Прем'єр-міністр зазначив, що четвертий пріоритет - підтримка ветеранів. Видатки за цією програмою збільшують удвічі - з 6,8 млрд грн у 2023 році до 14,3 млрд грн у наступному. 

Водночас п'ятий пріоритет - це відновлення нашої економіки.

Читайте також:

"Жодного підвищення податків не передбачається. Уряд продовжує програми пільгового кредитування, програму безповоротних грантів "єРобота", підтримку українських стартапів. Також запускаємо нові програми для індустріальних парків, для реалізації інвестиційних проєктів, для підтримки українського виробника", - додав Шмигаль.

Раніше ми писали, що до кінця вересня Верховна Рада України розгляне урядовий законопроєкт про збільшення видатків на потреби оборони майже на 303 млрд грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK