В Україні відновили програму оренди держмайна: Передбачені пільги та знижки

Знижки отримають орендарі на всій території України, а дія постанови охоплює весь період із початку воєнного стану.
В Україні відновили програму оренди держмайна: Передбачені пільги та знижки
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Кабмін України відновив програму оренди державного майна зі знижками та пільговими умовами на час воєнного стану. Рішення було ухвалено 17 травня. Про це повідомляють у Фонді держмайна.

"Кабінет Міністрів України прийняв розроблений Фондом держмайна та Міністерством економіки проєкт постанови "Деякі питання оренди державного та комунального майна в період дії воєнного стану" зі спрощеним порядком оренди. Ухвалений порядок надає орендарям знижки до 100% та пільгові умови", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

За словами в.о. голови Фонду держмайна Ольги Батової, знижки отримають орендарі на всій території України, а дія постанови охоплює весь період із початку введення воєнного стану.

"До кінця року повністю звільнені від орендної плати орендарі в місцях, де ведуться бойові дії, а до 30 вересня в тих областях, які постраждали від війни. До 30 травня за оренду держмайна не платитимуть в областях із наявною загрозою бойових дій. У всіх інших регіонах орендарі об'єктів держмайна отримують знижку 50%, а орендарі єдиних майнових комплексів сплачуватимуть на 25% менше", - пояснила Батова.

Читайте також:

Вона також зазначила, що в разі здійснення оплат оренди від початку дії воєнного стану сплачені кошти будуть зараховані орендарям у майбутні періоди після завершення дії знижок.

"Підприємства з небезпечних регіонів тепер отримують можливості для переміщення завдяки пільговій оренді - протягом перших 6 місяців вони платитимуть 1 гривню за 1 квадратний метр на новому місці", - додала Батова.

Раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України прийняв рішення звільнити деяких орендарів від орендної плати за договорами оренди державного та комунального майна, що діють на 24 лютого 2022 року.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK