Вартість землі в Україні зростає, незважаючи на війну: Де найвища ціна

Середня вартість сільськогосподарської землі в Україні сягнула 37 867 грн за гектар.
Вартість землі в Україні зростає, незважаючи на війну: Де найвища ціна
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Станом на кінець жовтня 2022 року середня вартість сільськогосподарської землі в Україні становила 37 867 грн за гектар. В аналогічний період 2021 року один гектар землі коштував 36 562 грн. Про це повідомляє платформа "Опендатабот".

Читайте також:

Зазначається, що за весь час роботи ринку землі середня вартість гектара становить близько 37 тис. грн. При цьому в травні ціни досягали 43 тис. грн за гектар.

У жовтні цього року найдорожча с/г земля у Львівській, Івано-Франківській та Київській областях. Водночас найнижчі ціни в прифронтових областях: Харківській та Миколаївській. Практично немає продажів у тимчасово окупованих Запорізькій та Херсонській областях.

Opendatabot

До повномасштабної війни в лютому в середньому продавали 10 тис. га на тиждень, а нині продажі впали в 4 рази - до 2,5 тис. га. Загалом станом на кінець жовтня продано 289 тис. га, що менше 1% від загальної площі з 42,4 млн га сільськогосподарської землі в країні.

Раніше ми писали, що Верховна Рада остаточно ухвалила законопроєкт №7636, який передбачає відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK