В Україні стрімко знижуються ціни на огірки: Скільки коштують і чому подешевшали

Зростання пропозиції огірка з Туреччини призвело до зниження цін в Україні.
В Україні стрімко знижуються ціни на огірки: Скільки коштують і чому подешевшали
Ілюстративне фото / epaimages.com

Незважаючи на обмежену пропозицію огірка в українських тепличних комбінатах, вартість цієї продукції на ринку України стрімко знижується. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Ситуацію пов'язують із суттєвим збільшенням пропозиції відносно недорогої продукції з Туреччини. Окрім того, на загальний рівень цін впливає зниження темпів збуту огірка на українському ринку.

Читайте також:

Так, на сьогодні турецький огірок великим оптом в Україні пропонується до продажу по 48-60 грн/кг, що в середньому на 25% дешевше ніж наприкінці минулого тижня.

Водночас місцеві огірки пропонують одиничні тепличні комбінати. Посилаючись на обмежену пропозицію цієї продукції, озвучують ціни на досить високому рівні - 75-80 грн/кг.

Читайте також:

"Обмежена пропозиція на ринку огірків із місцевих тепличних комбінатів і досить високі ціни на цю продукцію були основною причиною, через яку імпортери збільшили постачання огірків із Туреччини", - пояснили аналітики.

Незважаючи на тенденцію зниження цін, наразі імпортний огірок в Україні пропонується до продажу в середньому в 1,6 раза дорожче ніж в аналогічний минулорічний період.

Раніше ми писали, що на поточному тижні в Україні почали зростати ціни на моркву.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK