Українське м'ясо птиці купуватиме ще одна країна: деталі

Відкрито новий ринок для збуту продуктів українського виробництва, а саме м'яса птиці та продуктів із нього.
Українське м'ясо птиці купуватиме ще одна країна: деталі
Ілюстративне фото / Getty Images

Відтепер українські виробники можуть експортувати в Кувейт м'ясо птиці та продукти з нього. Про це повідомили в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Читайте також:

"Ще одна хороша новина для вітчизняних виробників. Держпродспроживслужбою в тісній співпраці з МЗС відкрито новий ринок для збуту продуктів українського виробництва, а саме м'яса птиці та продуктів з нього до Держави Кувейт", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відповідна форма міжнародного сертифікату та перелік обов'язкових документів, що мають супроводжувати вантаж при експорті м'яса птиці та продуктів із м'яса птиці до Кувейту, оприлюднені на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Читайте також:

У відомстві наголосили, що відповідальність за безпечність харчових продуктів та їх відповідність до вимог країни призначення несе суб'єкт господарювання, а державний нагляд і контроль здійснює Держпродспоживслужба.

Раніше ми писали, що за 9 місяців 2023 року Україна збільшила обсяги експорту м'яса на 10% порівняно з 2022 роком.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK