В Україні очікується дефіцит солі: "Артемсіль" зупинила роботу через війну

Зупинку "Артемсолі" відчують і споживачі з Угорщини, Польщі, Грузії, Молдови, Азербайджану, Румунії.
В Україні очікується дефіцит солі: "Артемсіль" зупинила роботу через війну
Иллюстративное фото / depositphotos.com

Найбільше в Європі підприємство із солевидобутку "Артемсіль" зупинило свою діяльність понад місяць тому через російську військову агресію. Унаслідок чого українці можуть зіткнутися з дефіцитом солі. Про це "Вільному радіо" розповів в.о. директора ДП "Артемсіль" Віктор Юрін.

"Підприємство не працює, простоює, згідно з наказом, до невизначеного часу. Обстріли постійні, частково зруйновано адміністративну будівлю. Були прямі влучення в копальні, матеріальний склад. Виробничий процес неможливий", - сказав керівник підприємства.

Читайте також:

За його словами, більшість жителів Соледара, співробітників ДП "Артемсіль", уже евакуювалися. Багатьох працівників адміністрації, інженерно-технічних робітників немає на місці.

Юрін також повідомив, що роботу підприємства зупинили ще у квітні, оскільки стало неможливо вивозити залізницею готову продукцію із Соледара.

"Наша вузлова станція "Сіль", куди ми підтягували вагони зі своїх під'їзних колій, регулярно обстрілюють. "Артемсіль" в основному орієнтована на відвантаження продукції залізничним транспортом. На автомобілі ми можемо вивозити лише незначну частину. А якщо залізниця не працює, ми теж фактично не можемо", - пояснив він.

Читайте також:

Як відмітив в.о. директора компанії, запас готової продукції з ДП "Артемсіль" вивезли до торговельних мереж ще у квітні. Він вважає, що тепер Україні доведеться імпортувати більше солі з-за кордону.

Юрін додав, що зупинку "Артемсолі" відчують на собі споживачі з Угорщини, Польщі, Грузії, Молдови, Азербайджану, Румунії.

Раніше ми писали, що через повномасштабне вторгнення Росії в Україні очікується дефіцит гречки. Більше того, ціна на крупу може суттєво зрости.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK