Компанію з Індії внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

Компанію CK Birla Group, яка допомагає з деталями для військової техніки РФ, внесено до міжнародних спонсорів війни.
Компанію з Індії внесли до переліку міжнародних спонсорів війни
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло індійську компанію CK Birla Group до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомили в НАЗК.

Читайте також:

"Причиною стало те, що CK Birla Group та її дочірня компанія National Engineering Industries Limited (NEI) (бренд NBC Bearings) допомагають російському ВПК заміщувати критично важливі європейські та американські деталі для військової техніки, а саме підшипники", - йдеться в повідомленні.

Згідно з митними даними за період з квітня 2022 року по березень 2023 частка NBC Bearings в імпорті підшипників з Індії до Росії становила 38,4% на загальну суму 12,3 млн дол.

Читайте також:

Зазначається, що основним покупцем в РФ стала група компаній Европейская подшипниковая корпорация - російський промисловий конгломерат, чия продукція активно використовуються в процесі виготовлення локомотивів, авіації, ракетних комплексів та іншої військової техніки.

За словами голови НАЗК Олександра Новікова, російська військова промисловість "дуже залежна від імпортного постачання в кількох критичних сферах - оптиці, мікроелектроніці, сучасних верстатах і дещо несподівано - у підшипниках".

Читайте також:

"Сьогодні ми вносимо в перелік міжнародних спонсорів війни одного з виробників і постачальників підшипників для російської військової техніки - корпорацію CK Birla Group. Ми закликаємо цю компанію та інших виробників товарів подвійного призначення відмовитись від постачання продукції в державу-терориста РФ", - додав він.

Раніше ми писали, що НАЗК внесло угорський OTP Bank до переліку міжнародних спонсорів війни через позицію керівництва банку продовжувати діяльність у РФ та фактичного визнання так званих "ДНР/ЛНР".ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK