На соцзахист ветеранів війни у 2023 році планують витратити понад 6,8 млрд грн, - Шуляк

Більшу частину запланованих на соцпідтримку ветеранів коштів витратять на житло.
На соцзахист ветеранів війни у 2023 році планують витратити понад 6,8 млрд грн, - Шуляк
Олена Шуляк / sluga-narodu.com

У державному бюджеті на 2023 рік закладено фінансування соціального захисту ветеранів війни та членів їхніх сімей на рівні понад 6,819 млрд грн. Про це заявила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"Найближчим часом ми розглядатимемо проєкт державного бюджету на 2023 рік. Звичайно, левова частка піде на забезпечення обороноздатності країни. Але навіть у такий складний час ми маємо піклуватися про тих, хто потребує допомоги. Зокрема про наших захисників та захисниць і членів їхніх родин", - повідомила Шуляк.

Читайте також:

Вона зазначила, що більшу частину запланованих на соцпідтримку ветеранів коштів витратять на житло.

"Основною статтею видатків стане забезпечення житлом понад 2,8 тис. людей. На це заплановано витратити 5,501 млрд грн. Решта коштів піде на психологічну допомогу, соціальну та професійну адаптацію, санаторно-курортне лікування та розвиток спорту ветеранів. Також запланована фінансова підтримка ветеранів та членів їхніх сімей для реалізації різноманітних проєктів", - додала голова "Слуги народу".

Раніше ми писали, що головним пріоритетом у державному бюджеті на 2023 рік стануть оборона та безпека України. Другий пріоритет - соціальні програми.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK