Фонд гарантування вкладів виставив на продаж активи 5 банків на 3,8 млрд грн

Протягом тижня заплановано продаж активів 5 банків.
Фонд гарантування вкладів виставив на продаж активи 5 банків на 3,8 млрд грн
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Протягом поточного тижня, з 23 по 27 січня 2023 року, запланований продаж активів 5 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Про це повідомила пресслужба ФГВФО.

Читайте також:

Зазначається, що початкова ціна реалізації усіх лотів становить 3 810,4 млн грн. З них на суму 3 304,2 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами, 396,4 млн грн - початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок та інших основних засобів.

Дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 109,8 млн грн, цінні папери - за 0,1 млн грн.

Читайте також:

Так, цього тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • АТ "МР Банк" - на загальну суму 2 150,5 млн грн. З них на суму 2 051,4 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитними договорами, на 99,1 млн грн - нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби банку.
  • ПАТ "Промінвестбанк" - на загальну суму 1 355,4 млн грн. З них на суму 1 085,5 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, на суму 160,1 млн грн - нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ "Мегабанк" - на загальну суму 301,1 млн грн, з них на суму 167,3 млн грн виставлено права вимоги за кредитами, на суму 133,8 млн грн нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ "КБ "Земельний капітал" - на суму 3,1 млн грн на продаж виставлено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інших основних засобів.
  • ПАТ "Златобанк" - на загальну суму 0,3 млн грн на продаж виставлено основні засоби. 

Раніше ми писали, що Фонд гарантування вкладів передав державі від імені державного підприємства "Національний фонд інвестицій України" акції дочірніх структур російських державних банків в Україні.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK