Україна почне продаж конфіскованих активів РФ до кінця 2023 року

За словами голови ФДМУ, отримані кошти будуть використані для фінансування відновлювальних робіт.
Україна почне продаж конфіскованих активів РФ до кінця 2023 року
Ілюстративне фото / Getty Images

Україна сподівається розпочати продаж конфіскованих російських активів уже 2023 року через приватизаційні аукціони, щоб допомогти фінансувати відновлювальні роботи. Про це заявив в інтерв'ю Reuters голова Фонду державного майна Рустем Умєров.

Читайте також:

"Російський бізнес у деяких галузях був великим гравцем на ринку. Судячи з деяких оцінок, їм належала величезна частина ринку. Але ніхто точно не оцінював вартість цих активів. Наша мета - все це передати в державну власність, підготувати і продати. Ми хочемо, щоб ці підприємства працювали на Україну, на громадян України", - сказав він.

Зазначається, що виявлення всіх російських активів в Україні - довгий і складний процес. Цього року фонд хоче продати до 102 активів, переважно нерухомість та автомобілі.

Читайте також:

"Вони можуть бути передані до Фонду державного майна лише тоді, коли буде ухвалено рішення суду про вилучені та націоналізовані активи. Тепер необхідно передати їх так, щоб держава могла продати право власності новому власнику без будь-яких судових складнощів", - розповів голова ФДМУ.

За словами Умєрова, продаж цих активів реально розпочати наприкінці другого - початку третього кварталу.

Раніше ми писали, що в Україні арештували нові активи проросійського олігарха Вадима Новинського, причетного до пособництва країні-агресору. Їхня загальна вартість становить понад 10,5 млрд грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK