Україна залучить до 8 млрд доларів від Кореї: які умови

Україна та Південна Корея домовилися про співпрацю.
Україна залучить до 8 млрд доларів від Кореї: які умови
Україна та Республіка Корея підписали Попередню угоду стосовно кредитів від EDCF / me.gov.ua

У середу, 17 травня, у рамках конференції "Азійське лідерство" відбулася церемонія підписання Попередньої угоди між урядами України та Республіки Корея стосовно кредитів від Фонду економічного розвитку і співробітництва (EDCF), спеціального підрозділу Корейського експортно-імпортного банку. Про це повідомили в Мінекономіки.

Читайте також:

За словами першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки Юлії Свириденко, Україна включена до переліку пріоритетних країн двостороннього співробітництва з Республікою Корея в рамках програми Офіційної допомоги розвитку (ODA).

"Можливість отримання першого траншу від EDCF в розмірі до 300 млн дол. з'явиться вже в 2023 протягом 3-4 місяців із моменту підписання другого етапу угоди, що очікується за місяць. Наступний транш до 3 млрд дол. стане доступним в 2024 році з поступовим збільшенням ліміту до 8 млрд дол. по мірі наповнення пайплайну проєктів. Також Україна зможе використовувати корейські потужності та досвід для повоєнної відбудови зруйнованої інфраструктури, промислових та цивільних об'єктів", - зазначила вона.

Читайте також:

Зокрема, кошти будуть залучені на довгостроковий період під мінімальні відсотки: термін кредиту може становити до 40 років під 0,15% річних із відстрочкою повернення тіла кредиту на 10 років. Позики надаватимуться Експортно-імпортним банком Кореї в рамках фонду EDCF. 

Окрім того, планується відкриття офісу EDCF в Україні.

Читайте також:

"Реалізація Угоди відкриє нові можливості для співпраці бізнесу обох країн. Ми розраховуємо на активну участь корейського бізнесу в повоєнному відновленні нашої країни, а сьогоднішнє підписання дозволить залучити значні інвестиції з Південної Кореї для розміщення в Україні нових технологічних виробництв в стратегічно важливих галузях у партнерстві з глобальними корейськими корпораціями", - наголосила Свириденко.

Раніше ми писали, що 29 березня до державного бюджету України надійшли грантові кошти в розмірі 1 млрд 253 млн доларів США від Сполучених Штатів Америки.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK