АРМА виявило елітне майно депутатів держдуми РФ на 180 млн грн

АРМА продовжує виявляти елітну нерухомість російських депутатів за кордоном.
АРМА виявило елітне майно депутатів держдуми РФ на 180 млн грн
АРМА виявило елітну нерухомість російських депутатів на 180 млн / arma.gov.ua

Агентство з розшуку та менеджменту активів розшукало за кордоном елітну нерухомість російських депутатів. Загальна вартість виявленого майна становить понад 180 млн грн. Про це повідомили в АРМА. 

Так, шляхом міжнародної взаємодії спеціалісти АРМА виявили активи довіреної особи депутата державної думи РФ в Англії, а саме придбані у 2022 році дві земельні ділянки в районі Барнет (Лондон).

Читайте також:

Ділянки знаходяться в парку Trent Park, вартість однієї становить 1,6 млн фунтів стерлінгів.

Крім того, виявлено наявність елітної нерухомості в сина одного з депутатів державної думи РФ у центрі Парижа. Квартира була придбана за 965 тис. євро.

Фахівці АРМА також виявили активи дружини ще одного члена державної думи РФ у Чорногорії - апартаменти в Колашині, одному з найвідоміших гірськолижних курортів країни. Вони коштували 260 тис. євро.

Читайте також:

Зазначається, що наразі АРМА працює над справами сотень фігурантів, взаємодіючи з компетентними органами близько 100 іноземних юрисдикцій.

Незважаючи на те, що майно розшукується за кордоном, агентство спільно з правоохоронними органами та зарубіжними партнерами опрацьовує механізми, які дозволять передавати ці активи на користь України.

Раніше ми писали, що в управління АРМА передали майно, що належить громадянам РФ і РБ. Загальна сума арештованого становить понад 844 млн грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK