Ціни на м'ясо змінилися: На скільки подорожчала свинина

Середні роздрібні ціни на яловичину, курятину та індичатину в травні залишилися на рівні попереднього місяця.
Ціни на м'ясо змінилися: На скільки подорожчала свинина
Иллюстративное фото / depositphotos.com

У травні свинина в середньому коштувала 132,5 грн/кг. Це на 1,2% дорожче, ніж на місяць раніше, повідомили в Асоціації "Свинарі України" (АСУ).

За даними АСУ, за травень свинина зросла в ціні на 1-3,5 грн/кг залежно від виду охолодженого напівфабрикату, якщо порівнювати з попереднім місяцем.

Читайте також:

"У кінці весни найпомітніше здороження торкнулося не преміальних стейку та вирізки, які подорожчали на 1,1 та 1,5 грн/кг, а "пікнікових" ошийка та грудинки - плюс 3,2 та 3,5 грн/кг до середньої ціни квітня відповідно. Крім цього, досить помітно зросла в ціні тазостегнова частина, додавши 2,25 грн/кг у середньому. З 114,3 грн у квітні ціна кілограма сягнула 116,6 грн/кг у середньому за підсумками травня", - йдеться в повідомленні.

Аналітики зазначають, що за місяць ошийок, грудинка й тазостегнова частина знизилися в ціні на 1-1,5 грн/кг. Водночас корейка, що подешевшала на 3,3 грн/кг із початку травня, за підсумками місяця зупинилася на рівні середньої ціни квітня - 151,7 грн/кг.

Читайте також:

При цьому середні роздрібні ціни на яловичину, курятину та індичатину в травні залишилися на рівні попереднього місяця, проте порівняно з аналогічним періодом минулого року подорожчання становить 10-27%.

"Відхилення цін свинячих охолоджених напівфабрикатів коливається в межах 1-7%, а середня ціна травня додала 2% проти відповідного періоду 2021 року", - підсумували в АСУ.

Раніше ми писали, що найближчими місяцями ціни на свинину та інші види м'яса в Україні будуть поступово зростати, проте не швидкими темпами.x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK