Виплати 16 тис грн від Червоного Хреста: хто з українців може отримати

В Україні відновлено прийом заявок на виплату 16 тис. грн від Червоного Хреста.
Виплати 16 тис грн від Червоного Хреста: хто з українців може отримати
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Ще 2100 ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни, зможуть отримати грошову допомогу від Червоного Хреста. Про це повідомили в Міністерстві у справах ветеранів України.

Читайте також:

Зазначається, що фінансову допомогу зможуть отримати повнолітні громадяни України, яким надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Так, особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи зможуть отримати грошову допомогу одноразово одним платежем на банківський рахунок заявника в розмірі 4 тис. грн на місяць. Виплати будуть здійснюватися протягом чотирьох місяців незалежно від отримання ними інших видів допомоги.

Читайте також:

Як подати заявку, щоб отримати гроші:

  1. Зайти на сайт eveteran.gov.ua.
  2. Перейти за посиланням "Надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни".
  3. Пройти електронну ідентифікацію та автентифікацію з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.
  4. Перевірити прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та зазначити свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти.

Читайте також:

Перед тим, як надіслати заяву, слід повторно перевірити свої дані та надати згоду на обробку й передачу даних про себе.

Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде верифіковано наявність статусу ветерана війни - особи з інвалідністю І або ІІ групи заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни. Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати грошової допомоги на вказаний у заяві банківський рахунок.

Раніше ми писали, що жителі звільнених населених пунктів та евакуйовані з небезпечних територій України можуть отримати фінансову допомогу від міжнародних організацій.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK