Українцям можуть допомогти грошима: хто отримає по 11 тисяч грн

ВПО в Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Харківській областях можуть розраховувати на грошову допомогу від міжнародних організацій.
Українцям можуть допомогти грошима: хто отримає по 11 тисяч грн
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) та постраждале від воєнних дій населення можуть розраховувати на грошову допомогу від благодійної організації. Для цього потрібно відповідати певним умовам, повідомили в Мінреінтеграції.

Читайте також:

Грошова допомога передбачається в межах проєкту Консорціуму Реагування (Ukraine Reaction Consortium). Його координує французька неурядова організація ACTED за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Сума допомоги становить 3600 гривень на особу на місяць та покриває тримісячний період. Тобто загальна сума допомоги на кожного члена родини становить 10 800 гривень.

Читайте також:

Грошова допомога виплачуватиметься одноразово відразу за три місяці кожному члену домогосподарства окремо на його банківський рахунок, наданий під час реєстрації.

Подати заявку можуть особи/родини, які ще не отримували таку допомогу від БФ "Право на захист", наразі не отримують її від міжнародних організацій та належать до однієї з перерахованих категорій населення:

 1. ВПО (з 24.02.2022), які проживають у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській чи Харківській областях.
 2. Постраждалі від воєнних дій (мають особисте житло, що пошкоджене/зруйноване з 24.02.2022 унаслідок воєнних дій, чи особа, яка з 24.02.2022 отримала поранення внаслідок обстрілу/воєнних дій і не є учасником бойових дій) у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській чи Харківській областях.

Читайте також:

Претенденти також мають відповідати одному або кільком критеріям вразливості:

 • домогосподарство, яке складається виключно з особи або осіб літнього віку (60+);
 • домогосподарство з трьома й більше дітьми;
 • домогосподарство з дитиною віком до 2 років;
 • домогосподарство з вагітною жінкою;
 • домогосподарство з особою з інвалідністю І чи II групи.

Читайте також:

Зазначається, що реєстрація проводиться в спеціальних пунктах. Усі члени родини мають бути присутніми та мати із собою такі документи:

 • паспорт громадянина України або закордонний паспорт;
 • податковий номер кожного члена домогосподарства;
 • свідоцтво про народження дітей (для дітей до 14 років);
 • дійсний IBAN картки українського банку для отримання виплат (копія або фото довідки з реквізитами IBAN рахунку). Але не картки "єПідтримка" та "єМалятко". Це має бути особистий гривневий рахунок (не ФОП), відкритий у будь-якому банку України. Він має бути дійсним ще щонайменше пів року з можливістю приймати перекази;
 • будь-які документи, що підтверджують належність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо).

Раніше ми писали, що прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу та сім'ї опікунів можуть отримати грошову допомогу на дітей, які перебувають за кордоном. Суми виплат відрізняються та становлять від 25 до 40 тис. грн.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK