"Армія відновлення": До суспільних робіт залучили 5 тисяч безробітних

Перелік суспільно корисних робіт, які здійснюються в конкретному регіоні, залежить від його потреб.
"Армія відновлення": До суспільних робіт залучили 5 тисяч безробітних
Ілюстративне фото / EPA/UPG

До виконання суспільно-корисних робіт у рамках проєкту "Армія відновлення" вже долучилися майже 5 тисяч безробітних в десяти регіонах. Про це повідомила заступниця міністра економіки України Тетяна Бережна.

За її словами, за виконання роботи ці люди отримують оплату в розмірі 6700 грн, що є більшим ніж середня виплата допомоги з безробіття. 

Читайте також:

"Минулого року держава профінансувала виконання таких робіт на 29 млн грн. У 2023 році на це передбачено 104 млн грн. Тож закликаємо регіони активно користуватися можливістю щодо організації робіт із відновлення", - сказала Бережна.

Вона зазначила, що перелік суспільно корисних робіт, які здійснюються в конкретному регіоні, залежить від його потреб. Безробітні можуть бути залучені до виконання робіт, які мають оборонний характер, робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Читайте також:

Це можуть бути роботи з облаштування та укріплення блокпостів, вирубки дерев для формування окопів, заготівлі дров для військових та населення, розбору завалів та відновлення житлових будинків, пошкоджених у результаті бойових дій, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, приготування їжі військовим, плетіння маскувальних сіток.

Лідерами в залученні безробітних до суспільно корисних робіт є Полтавська область - 1418 осіб, Сумська - 980 осіб, Київська - майже 900 осіб.

Раніше ми писали, що у 2023 році продовжить діяти урядова програма щодо виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK