"Ми розуміємо українські потреби": Франція збільшить постачання боєприпасів в Україну

Франція є одним із головних союзників України.
"Ми розуміємо українські потреби": Франція збільшить постачання боєприпасів в Україну
Ілюстративне фото / Getty Images

Франція продовжуватиме надавати військову допомогу Україні у 2024 році. Зокрема, збільшить постачання боєприпасів. Про це повідомив інженер-генерал з озброєння Жан-Франсуа Док під час зустрічі української та французької делегацій у Києві, передає пресслужба Міністерства оборони.

Читайте також:

Делегації обговорили нагальні військові потреби та види зброї, якими Франція може допомогти українському війську. 

"Цього тижня ми вже отримали кошти і здійснимо проплату на додаткову закупівлю САУ "Цезар". Дякую французькій стороні за безперервне забезпечення боєприпасами до цих систем. Звичайно, за можливості хотілося б збільшити кількість гармат", - наголосив генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

Крім того, сторони розглянули можливість посилення співпраці в оборонній сфері та налагодження логістичного забезпечення між країнами. 

Читайте також:

"Франція докладає всіх можливих зусиль, аби допомогти Україні. Наш Фонд підтримки намагається покрити частину витрат на придбання деяких запчастин та озброєння для української сторони. Ми розуміємо українські потреби, тому наступного року Франція збільшить постачання боєприпасів", - зазначив Жан-Франсуа Док.

Раніше ми писали, що переміщення зброї та військової техніки через державний кордон України відбуватиметься за аналогічною процедурою, що й у країнах НАТО та ЄС.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK