Україна визнала спонсором війни грузинську групу виноробних компаній Bolero

У 2022 році Bolero значно збільшила свій експорт у РФ та почала співпрацювати з підсанкційними росіянами.
Україна визнала спонсором війни грузинську групу виноробних компаній Bolero
Ілюстративне фото / depositphotos.com

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло до переліку міжнародних спонсорів війни провідну грузинську групу виноробних компаній Bolero, яка включає Bolero & Company Ltd, GVMT GROUP LLC та GRUZVINPROM LLC. Про це повідомляє НАЗК.

Читайте також:

"Ввезення вин з Грузії до РФ у першому кварталі 2023 року зросло на 49%, попри російське вторгнення в Україну", - йдеться в повідомленні.

Разом ці компанії в період із січня 2022 року по жовтень 2023 року експортували своїх товарів до Росії на понад 68 млн дол. США. Спільно підприємства групи переробляють більше половини винограду, вирощуваного в Грузії.

Читайте також:

За інформацією НАЗК, у фінансовому звіті Bolero & Company Ltd  йдеться про те, що значна частина доходу компанії формується за рахунок реалізації продукції на російському ринку. Також, попри повномасштабне вторгнення РФ в Україну, керівництво компанії вважає, що війна не вплинула й не матиме суттєвого впливу на їхню операційну діяльність найближчим часом.

Зазначається, що група компаній Bolero активно співпрацює з компаніями, які пов'язані з підсанкційними росіянами. 

Читайте також:

Наприклад, серед компаній у РФ, з якими співпрацює Bolero & Company Ltd, є ТОВ "Логистика Альтернатива", яка контролюється ПАТ "Магнит". Основним акціонером ПАТ "Магнит" є Marathon Group Олександра Винокурова, який перебуває під санкціями ЄС, Великобританії, Канади, Швейцарії, Австралії, України, Нової Зеландії. 

Компанія GVMT Group LLC є постачальником для ТОВ "Бристоль Ритейл Логистикс". Засновником останньої виступає ТОВ "Меркурий Ритейл Холдинг", яке пов'язують із підсанкційними росіянами Ігорем Кесаєвим та Сергієм Кацієвим.

Читайте також:

"Хоч Грузія у 2008 році сама стала жертвою російської агресії, деякі грузинські компанії, забуваючи історію, продовжують активно співпрацювати з РФ. Після повномасштабного вторгнення держави-терориста РФ в Україну у 2022 році група грузинських виноробних компаній Bolero значно збільшила свій експорт у РФ та почала співпрацювати з підсанкційними росіянами", - наголосили в Нацагентстві.

Раніше ми писали, що НАЗК додало до переліку міжнародних спонсорів війни швейцарську корпорацію Nestle.ТОП-Новини

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK